slide3 slide2 slide6

در رستوران ما بهترین لحظه ها را تجربه کنید

مشتریان عزیز ، با خوشحالی اعلام می کنیم که رستوران شاندیز به زودی شاهد یک رویداد بی نظیر خواهد بود .
این رویداد با دقت و هیجان فراوان برنامه ریزی شده ، قطعا تجربه ای متفاوت و به یادماندنی را برای شما رقم خواهد زد ..
جزئیات بیشتر را در روزهای آینده با شما به اشتراک خواهیم گذاشت . منتظر حضور گرم شما هستیم .

رستوران شاندیز در کرج

 رستوران شاندیز در کرج ، اولين و تنها نماینده رسمی شانديز مشهد در كرج ، هدف ما رضایت مشتریان با ارایه غذایی سالم و خوشمزه با استفاده از بهترین و تازه ترین مواد اولیه است.

نمایندگی شاندیز مشهد در کرج

هدف ما رضایت مشتریان با ارایه غذایی سالم و خوشمزه با استفاده از بهترین و تازه ترین مواد اولیه است.

ما را دنبال کنید

رستوران شاندیز در کرج

رستوران شاندیز عظیمیه

آدرس شاندیز کرج

منو غذای شاندیز

در رستوران ما بهترین لحظه ها را تجربه کنید

اولين و تنها نماینده رسمی شانديز مشهد در كرجرستوران شانديز عظيميه در تاريخ ١٣٩٧/٢/٢٥ با استعانت از خداوند متعال در محله عظيميه كرج شروع به فعاليت نمود.
اين مجموعه با پشتيبانی مستقيم شانديز شايان مشهد از نظر تامين مواد و مصالح غذایی و پرسنل ومديريت و ... رسالت خود را در جهت ارايه خدمات در بالاترين سطح كيفی، بهداشتی و استانداردهاى غذايی انجام ميدهد. رستوران شانديز عظيميه تنها مجموعه ايست كه حاضر است ادعای خود را از نظر ارايه كيفيت مطلوب در سطح شعبه اصلی كه هم اكنون در شهر شانديز مشهد در حال فعاليت می باشد ،اثبات نمايد. بی ترديد پشتوانه ما قضاوت شما مشتريان عزيز و گرامی می باشد.

home-about

منو اصلی شاندیز

صرف غذا در یک رستوران میتواند فرصتی برای در کنار یکدیگر قرار گرفتن و شاد بودن و گپ زدن باشد چرا که یک رستوران زیبا با محیطی پر نشاط و پر جنب و جوش، انرژی ما و فرزندانمان را بالا می برد و شب شادی را برای ما فراهم می کن

شیشلیک شاندیز

810000  تومان

فیله شاندیز

810000 تومان

برگ شاندیز

810000 تومان

ماهیچه شاندیز

810000 تومان

میکس شاندیز

790000 تومان

گالری تصاویر

صرف غذا در یک رستوران می تواند فرصتی برای در کنار یکدیگر قرار گرفتن و شاد بودن و گپ زدن باشد چرا که یک رستوران زیبا با محیطی پر نشاط و پر جنب و جوش، انرژی را بالا می برد و شب شادی را برای ما فراهم می کند.

نظر مشتریان

هدف ما در این مجموعه ارائه ی غذاهایی با کیفیت بسیار بالا با طعمی متفاوت از آنچه پیش از این تجربه نموده اید در محیطی  دلنشین بهمراه میزبانی درخور شأن شما سروران است. مایه افتخار ماست بدانید که در تهیه غذاهای رستوان به هیچ عنوان از هرگونه فرآورده گوشتی (گوشت ، مرغ ، گوساله) منجمد استفاده نشده و تمام مواد اولیه کشتار روز و کاملا تازه می باشد.

من بهمراه خانواده جهت سرو غذا مراجعه کردم محیطی بسیار گرم وکارکنان بسیاربسیار با ادب و از همه مهمتر غذای عالی مخصوصاًشیشلیک که از شاندیز مشهد بمراتب لذیذتر با گوشت بسیار نرم و نیز سفارش منزل نیز درهفته بعد داشتیم که با همان کیفیت و بسته بندی بسیار شیک و خیلی زود به ما تحویل دادند بنده در همینجا از مدیریت و پرسنل رستوران شاندیز خسته نباشید وتشکر میکنم با تشکر

بیژن  خرمی نژاد

رستوران شاندیز من چند بار رفتم و واقعا هم از فضایه رستوران و هم از غذایه عالیش جدا لذت بردم،بازهم واسه تفریح مشهد برم بی شک شاندیز گذینه اولم هستش....

سینا ذکایی

بنده به اتفاق خانواده امشب واقعا احساس کردیم درمشهد و شهر شاندیز غذا خوردیم واقعا معرکه بود دست مریزاد شاندیز عظیمیه .... و به جامعه وکلا پیشنهاد میدم حتی یکبار هم که شده مراجعه و قضاوت کنید.

مشتریان ما

آموزش آشپزی

صرف غذا در یک رستوران میتواند فرصتی برای در کنار یکدیگر قرار گرفتن و شاد بودن و گپ زدن باشد چرا که یک رستوران زیبا با محیطی پر نشاط و پر جنب و جوش، انرژی ما و فرزندانمان را بالا می برد و شب شادی را برای ما فراهم می کند