بهترین کترینگ در کرج

بهترین کترینگ در کرج، کترینگ یک کلمه انگلیسی به معنی تهیه و عرضه غذا و ارسال آن ها برای مشتری است. حال این کترینگ ها دارای انواع گوناگونی مانند هواپیمایی، قطار، هتل و... هستند. که با توجه به نوع کترینگ غذا، نوشیدنی و دسر های مختلفی ارائه می شود. به عنوان مثال در کترینگ های هواپیما معمولا غذاهای سرد و سبک سرو و مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل اینکه در زمان پرواز هواپیما گرم کردن حجم زیادی از غذا کار دشواری است. اما این امر در مورد هتل و رستوران ها غذاهای گوناگونی سرو می کنند بسیار مقاوت است. همچنین موارد دیگری از این کترینگ ها وجود دارند که غذاهایی رژیمی با در نظر گرفتن کالری مورد نظر را در اختیار ورزشکاران گرامی قرار می دهند.
انتخاب بهترین کترییگ در کرج باید طبق اصول و پارامترهای مشخصی انتخاب شود. به عنوان مثال مجموعه شاندیز کرج با انتخاب مواد اولیه درجه یک، و طبخ آن ها طبق اصول و استاندارد های موجود آشپزی امکان پذیر می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده بهترین انتخاب را در مورد کترینگ غذا در کرج را با مجموعه ما انجام دهید جهت کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
بهترین کترینگ در کرج

انواع کترینگ غذا در کرج

  • کترینگ هوایی
  • کترینگ ریلی
  • کترینگ بیمارستانی
  • کترینگ خدمات مجالس
  • کترینگ رژیمی
  • کترینگ کلاسیک

مزایای استفاده از کترینگ 

مدیریت صحیح: ممکن است در بعضی از مواقع پیش آمده که در مجالس سرو غذا دارای اشکالاتی مانند نحوه مدیریت، چیدمان و سرو غذا باشد و سبب رنجش مهمانان شده باشد استفاده از کترینگ شاندیز از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری می کند.
آشپزهای حرفه ای: در مراکز تهیه غذا به خصوص کترینگ های با سابقه غذا ها توسط آشپزانی خبره و حرفه ای با استفاده از مواد اولیه درجه یک تهیه و به دست مشتریان عزیز می رسد.
بودجه: زمانی که شما تهیه غذای خود را به کترینگ و مراکز تهیه غذا مجالس واگذار می کنید انتخاب های بسیاری مناسب با بودجه در نظر گرفته خود دارید. و این امکان برای شما وجود دارد که با در نظر گرفتن هر نوع بودجه ای ثبت سفارش کرده.

 
مزایای استفاده از کترینگ 

تفاوت کترینگ با رستوران

بهتر است بدانید در کترینگ ها در واقع غذا با حجم بالا طبخ و برای سرو در مجالس، شرکت ها، کارخانجات و ... ارائه داده می شوند. اما در رستورانها تهیه غذا در میزان کمتری پخت و سرو می شود. و بیشتر جهت مصارف عمومی مردم مورد استفاده قرار می گیرد، در واقع تنوع غذایی در رستوران ها کمتر از کترینگ ها می باشد همچنین از کترینگ ها برای رویداد های اجتماعی استفاده می شود. چه در رستوران و چه در کترینگ ها برای تهیه غذا مورد استفاده قرار می گیرند، اما میزان غذا پخت شده، عمومی و خصوصی آن با یکدیگر متفاوت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت شاندیز تماس حاصل فرمایید تا از خدمات عالی این مجموعه بهرمند شوید.
 
مزایای استفاده از کترینگ