بهترین رستوران کرج 🍲🍹با قیمت مناسب💰︎

بـــــــهتــــــــــــــرین رســــــــــتـــــــــوران در کـــــــــــــــرج 🍲🍹

بهترین و مهم ترین ویژگی یک رستوران خوب رعایت کامل اصول بهداشت و نظافت محیط و نظم و زیبایی کل فضای آن می باشد.
رنگ آبی نیلی یا بنفش فضای سالن غذاخوری موجب آرامش و امنیت خاطر می شود و سوخت و ساز بدن به گونه ای تغییر می کند که اشتهای فرد متعادل می شود و از کم خوری و پر خوری خودداری می نماید. پخش موزیک آرامش بخش ودل نواز در محیطی آرام رستوران لذت غذا را بیشتر می کند و در کیفیت خواص آن تاثیر می گذارد. برای انتخاب راحت تر غذای ایده آل بهتر است، لیست غذاهای رستوران به مقدار و نوع مواد به کار رفته در هرغذا اشاره بکند و مبلغ آن را مشخصا قید کرده باشد.
 
آدرس رستوران شاندیز کرج
 كرج - ميدان ازادگان - خيابان حسینی - روبروى برج ميلاد - رستوران شانديز عظيميه
رزرو رستوران شاندیز
026-32568300 |  026-32568400
شاندیز کرج

منو رستوران شاندیز در کرج 

منو اصلی شاندیز

شیشلیک شاندیز 630000 تومان
فیله شاندیز 630000 تومان
برگ شاندیز 630000 تومان
ماهیچه شاندیز 630000 تومان
گوشت مخصوص 630000 تومان
چنجه 620000 تومان
میکس شاندیز 620000 تومان
سلطانی 620000 تومان
قفقازی 580000 تومان
بختیاری 580000 تومان
وزیری 520000 تومان
لقمه 460000 تومان
جوجه کباب با استخوان 350000 تومان
جوجه کباب بدون استخوان 350000 تومان
ماهی 460000 تومان
برنج سفید ایرانی 100000 تومان
 
 
قیمت غذاهای شاندیز   

 
سینی شاندیز

سینی ژیگو ویژه (8 نفره با رزرو قبلی)
ران کامل گوسفند 1 عدد 

3800000 تومان

سینی سردست ویژه (4 نفره)
سردست کامل گوسفندی 1 عدد
3100000 تومان
سینی مخصوص شاندیز (4 نفره)
شیشلیک 4 تکه + گوشت گوسفندی 500 گرم + لقمه 200 گرم + جوجه 200 گرم 
1900000 تومان

سینی خانواده (4 نفره)

گوشت گوسفند 500 گرم + لقمه 200 گرم + جوجه با استخوان 600 گرم

  1800000 تومان

سینی رژیمی (4 نفره)

ماهی قزل آلا 1 عدد + لقمه 200 گرم + جوجه با استخوان 200 گرم + جوجه بدون استخوان 200 گرم

  1700000 تومان
  

منو شاندیز در کرج

 
پیش غذای شاندیز
سوپ شیر 115000 تومان
سوپ روز شاندیز 95000 تومان
کشک و بادمجان 140000 تومان
میرزا قاسمی 140000 تومان

منوی روز شاندیز
 
سالاد شاندیز
سالاد سبز 125000 تومان
سالاد چیکن دیل 115000 تومان
سالاد انار کلم 115000 تومان
سالاد سزار 295000 تومان
 
صرف غذا در یک رستوران زیبا و و در محیطی آرام میتواند فرصتی برای در کنار یکدیگر قرار گرفتن و شاد بودن و گپ زدن باشد چرا که یک رستوران خوب با محیطی پر نشاط و پر جنب و جوش، انرژی ما و فرزندانمان را بالا می برد و شب شادی را برای ما فراهم می کند و چه بسا اگر غذای این رستوران دارای طعم خاصی بوده و قیمت آن مناسب و به صرفه باشد خوشحالی ما را تکمیل می کند. رستوران شاندیز با در نظر گرفتن تمامی شرایط  برای گذراندن ساعاتی خوش در این رستوران و لذت بردن از فضا و طعم واقعی غذاها باعث شده است تا مشتریان زیادی را از نقاط مختلف کشور عزیزمان داشته باشد و مسافران زیادی نیز هستند که  این رستوران را در اولویت انتخاب های خود از بهترین رستورن ها قرار داده و به این رستوران مراجعه می کنند با یک سرچ و جستجو در گوگل به راحتی می توان تمامی نمایندگی های رستوران شاندیز را پیدا کرد و از طعم غذای به یاد ماندنی و خاص آن بهره برد.

بهترین رستوران کرج عظیمیه

بهترین رستوران کرج عظیمیه، یکی از بهترین رستوران کرج در عظیمیه رستوران شاندیز کرج می باشد. این رستوران دارای محیطی زیبا و دلنشین برای دورهمی و قرار های دوستانه و خانوادگی است. رستوران شاندیز عظیمیه از فضایی لوکس و شیک برخوردار است طبخ انواع غذاها در این رستوران از متریال درجه یک و با کیفیت و با وجود مسئولین، سرآشپز و گارسون هایی خوش برخورد و سرویس دهی عالی و رعایت استانداردهای بهداشتی میزبان شما مشتریان عزیز برای صرف غذا و دورهمی های دلنشین با دوستان و خانواده خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید 

هنگامی که بحث از بهترین رستوران در کرج می شود اولین رستوران نام آشنا رستوران شاندیز کرج می باشد، رستوران شاندیز در استان البرز عظیمیه شعبه رستوران شاندیز شایان در مشهد می باشد که یکی از بهترین و حرفه ی ترین رستوران های موجود در منطقه می باشد. همانطور که می دانید رستوران شاندیز کرج واقع در عظیمیه یکی از بهترین و شناخته شده ترین رستوران های کرج می باشد. برنج مورد استفاده در رستوران شاندیز کرج از بهترین نوع برنج ایرانی می باشد که در شالیزار های شمال کشورمان کشت می شود. همچنین مرغ و گوشت مورد استفاده در این رستوران به صورت تازه و کشتار روز طبخ می شود

سرو غذا در شاندیز کرج

بهتر است که ظروف سرو غذا مانند دیس و بشقاب ها از جنس چینی باشند و قاشق و چنگال ها براق، سالم و تمیز و از نوع استیل(نه یکبار مصرف). در رستوران های ایده آل، پرسنل اعم از آشپز، سرویس دهنده و نظافت چی، باید از لباس فرم تمیز و خوشبو با رنگ روشن استفاده نمایند. ( نظافت و پاکیزگی جسمانی، سلامت روانی و توجه به رعایت اصول بهداشتی پرسنل رستوران را همیشه مد نظر مشتریان باشد.) میزهای پلاستکی آلودگی را به خود جذب می کنند. بهتر است که میزهای غذاخوری شیشه ای باشند آشپزخانه، محل سرو غذا و سرویس های بهداشتی باید به معنای واقعی تمیز، زیبا و متنوع باشد.
کیفیت، نوع و میزان غذا باید به همان گونه باشد که مشتری سفارش داده است و درغیر این صورت مشتری حق دارد آن را مرجوع کند.
 رستوران هایی که نرخ قانونی دارند و از صورتحساب خود مطمئن هستند جزییات صورتحساب را واضح و روشن در اختیار مشتری می گذارند.
 
صندوقدار رستوران نمی تواند مبلغی بیش از آن چه در لیست غذا مشخص شده است از مشتری طلب نماید.(دادن انعام به کارگران اجباری نیست و پرسنل حق طلب انعام ندارند.) برخی از رستوران ها هنگام ازدیاد مشتری سهوا خطاهایی مرتکب می شوند، مثلا از کمیت غذا به حد چشمگیری کاسته می شود، کیفیت آن کم می شود یا سرد و بدون مخلفات است. در این صورت مشتری باید حق اعتراض داشته باشد و بتواند غذا را عودت دهد. برخورد کلیه پرسنل و پیشخدمتان یک رستوران ایده آل، صمیمانه و مودبانه است و مغایر با خواسته مشتری کاری را انجام نمی دهند.
 صحیح نیست که پرسنل رستوران، محل نشستن مشتریان را تعیین نمایند و مگر به منظور دور نمودن افراد مجرد از خانواده ها.فضای سالن باید تمیز، عاری از هرگونه حشره، صدا و شلوغی باشد و سیستم های گرمایشی و برودتی باید به مقتضی زمان به صورت مطلوبی فعال باشند. اگر یکی از پرسنل رستوران یا مشتریان دیگر موجب ناراحتی و مزاحمت نوامیس و خانواده سایر مشتریان شود، وظیفه مسئول رستوران است که مراتب را پیگیری نماید و فرد مزاحم را از آن مکان دور کند.( در چنین شرایطی مشتریان بدون هرگونه جر و بحثی با طرف مقابل، باید موضوع را با مسئول رستوران در میان بگذارند.) رستوران های خوب و باتجربه، به میزان پخت غذا اهمیت خاصی می دهند و از ارایه غذاهای نپخته یا سوخته به مشتری شدیدا خودداری می کنند و در صورت بروز فورا آن را تعویض می نمایند.

 
بهترین رستوران کرج با قیمت مناسب

رستوران شاندیز عظیمیه کرج

این رستوران دارای محیط زیبا و دلنشینی برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه و قرار های عاشقانه شما عزیزان می باشد. هم چنین به دلیل داشتن فضای بزرگ برای برگزاری مراسم هایی مانند جشن تولد و دورهمی ها نیز مکان مناسبی می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین به منظور رزرو میز با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. 
طبخ انواع غذاها با بهترین و باکیفیت ترین موادغذایی توسط بهترین شف ها در این رستوران صورت می گیرد شما می توانید با خیالی آسوده بهترین غذا را میل نمایید. رستوران شاندیز عظیمیه از بهترین سرآشپزها استفاده کرده است. هم چنین در این رستوران خدمات عالی و سرویس دهی مناسبی از طرف پرسنل رستوران صورت می گیرد تا محیطی آرام و دلنشین را برای مشتریان خود بوجود آورد است. برای کسب اطلعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

بهترین رستوران کرج برای برگزاری مراسم ها و میهمانی ها

رستوران شاندیز عظیمیه کرج با داشتن محیطی جذاب، دلپذیر و آرام، همراه با دکوراسیون لاکچری آماده برای پذیرایی از شما مشتریان گرامی در مراسم ها و جشن های شما در این رستوران می باشد. این رستوران با داشتن تیمی با تجربه در زمینه برگزاری مراسم هایی همچون تولد، سالروز ازدواج، سالگردها آماده خدمت رسانی با امکانات مجلل و پذیرایی مخصوص به این نوع مراسم ها می باشد.

چه عواملی باعث برگزاری مراسم بدون نقص در یک رستوران می شود

قبل از معرفی رستوران برای برگزاری مراسم ها، انتظارات شما برای گرفتن مهمانی ها و آنچه در ذهن شما برای برپایی یک مهمانی ایده آل است، باید کاملا مشخص باشد. چرا که در این صورت است برگزاری مراسم در رستوران قابل اهمیت می باشد. 

ملاک ها مهم یک رستوران خوب برای برگزاری مراسم مجلل 

دسترسی رستوران

یکی از مهمترین معیارها در انتخاب یک رستوران برای گرفتن جشن ها و مهمانی ها در دسترس بودن رستوران می باشد. یک رستوران باید در محلی باشد که پیدا کردن آدرس آن رستوران برای مهمان ها دشوار نباشد و به راحتی بتوانند سر ساعت معین در مکان مورد نظر برای مهمانی حاضر باشند. رستوران شاندیز که در عظیمیه واقع شده که یکی از بخش های جغرافیایی درکرج است که اکثرقریب به اتفاق مردم با این منطقه آشنا می باشند. در نتیجه رستوران شاندیز عظیمیه کرج بهترین گزینه برای برپایی مراسم و مهمانی های شما می باشد.

منوی کامل

یکی از شاخص ترین معیار ها برای برگزیدن یک رستوران برای مراسم و مهمانی ها داشتن منوی غذای کامل و با کیفیت بالا می باشد که می تواند غذاهای دلخواه تمام مهمانان را فراهم کند. رستوران شاندیز عظیمیه کرج با دارا بودن منویی متنوع و داشتن انواع استیک ها، کباب ها، انواع سوپ ها،  داشتن منوی غذای رژیمی و همچنین دارا بودن انواع سالادها و نوشیدنی ها در تنوع بالا از ویژگی های برجسته در انتخاب این رستوران برای مهمانی ها می باشد.

فضای مناسب، شیک و دلپذیر برای مهمانی

از مهم ترین دلایلی که در گرفتن یک مهمانی در رستوران می باشد این است که فضای رستوران که انتخاب می شود با روحیه شما و مهمانان شما سازگار باشد. این موضوع نشان دهنده این است که شما به مهمانان خود اهمیت ویژه داده اید. رستوران شاندیز عظیمیه کرج دارای طراحی مدرن و دکوراسیون شیکی است. وجود مبلمان و استفاده از لوسترهای شیک برای روشنایی در این رستوران به درخشندگی و جذابیت این رستوران افزوده است. با توجه به فضای بی نظیر در این رستوران، شما مشتریان محترم می توانید تمام مهمانی های خود را در این محیط جذاب برگزار کنید.

امکانات رفاهی 

 طبق نظر سنجی، بهترین رستوران برای برگزاری مهمان، رستورانی می باشد که همه نکات و پروتکل های بهداشتی مطابق با تمام نیازهای مشتری و مهمانان باشد و هچنین اقدامات لازم را جهت رفع این نواقص ها در نظر داشته باشد. در کلان شهری همچون کرج با توجه به ترافیک بیش از حد و شلوغ بودن خیابان ها، مسئله پیدا کردن جای پارک برای ماشین مهم است که یک رستوران خوب باید این  موضوع را در نظر یگیرد. نکته دیگری که حائز اهمیت است، داشتن امکان رزو آنلاین میز ها برای برگزاری مهمانی ها است.  داشتن محیط مناسب برای پارک  ماشین ها، و امکان رزو آنلاین یکی دیگر از ویژگی های رستوران شاندیز عظیمیه می باشد. 
رستوران شاندیز عظیمیه همه تلاش خود را به کار برده تا محیطی شیک و بروز را فراهم کند تا پذیرایی از مهمانان در این رستوران به بهترین نحوه ممکن انجام شود. نکته جالب دیگر در انتخاب این رستوران این است که شما هیچ محدودیت زمانی جه برگزاری مراسم خود ندارید. برای رزرو و گرفتن مشاوره برای مهمانی های خود می توانید با شماره های مندرج شده در صفحه تماس حاصل فرمایید.