معروف ترین رستوران کرج

برای هر ششخص روزهای خاصی در دوران مختلف طندگی وجود دارد که برای خاص تر کردن آن به دنبال مکانی است تا خاطرات آن روز را در آن رقم زند. روزهایی مانند تولد، سالگرد ازدواج، روزهای موفق کاری و یا حتی جلسات کاری مهم همه و همه یازمند مکانی برای آرامش و صرف غذای مطلوب هستند. البته هر روز می تواند روزی خاص باشد. اکثر افراد برای برنامه ریزی و وقت گذراندن ابتدا به دنبال رستورانی برای صرف غذا می گردند. یکی از معروف ترین رستوران ها کرج نایندگی اصلی رستوران شاندیز مشهد واقع در عظیمیه کرج می باشد. رستوران شاندیز کرج با محیطی آرام، شیک و گرم و صمیمی روزانه پذیرای مشتریان محترم با بهترین کیفیت غذا های ایرانی می باشد.
معروف ترین رستوران کرج
 

منو رستوران شاندیز

رستوران شاندیز به عنوان معروف ترین رستوران کرج، غذا های ایرانی سرو می نماید. مواد اولیه رستوران شاندیز کرج از بهترین و تازه ترین بازار های غذایی تامین می گردد. این رستوران بهترین کباب ها و سینی های خانوادگی را عرضه می دارد. از انواع غذا های روز رستوران شاندیز می توان به : شیشلیک شاندیز، فیله شاندیز،برگ شاندیز، ماهیچه شاندیز، گوشت مخصوص شاندیز، بختیاری، سینی ژیگو شاندیز، سینی سردست شاندیز و... و همچنین انواع پیش غذا، سالاد و دیگر مخلفات یاد کرد. شما می توانید قیمت های روز منو رستوران شاندیز را مشاهده نمایید.

آدرس معروف ترین رستوران کرج

وقتی برای صرف یک وعده‌ی غذایی در کنار خانواده، دوستان و همکاران به رستوران‌ می‌رویم، انتظار داریم که کیفیت مناسبی را تجربه کنیم. منظور از کیفیت، هم کیفیت غذاها و هم سرویس دهی و محیط رستوران است تا بتوانیم از غذاها لذت برده و با رضایت از آنجا خارج شویم. شاید انتخاب معروف ترین رستوران کرج،کار بسیار سختی باشد. چنانچه ساکن کرج هستید، یا از شهرهای دیگر برای گردش و تفریح به کرج آمده‌اید و قصد رفتن به معروف ترین رستوران کرج  را دارید رستوران شاندیز کرج مناسب ترین انتخاب است.
بهترین رستوران در کرج 
 
آدرس رستوران شاندیز کرج
 كرج - ميدان ازادگان - خيابان حسینی - روبروى برج ميلاد - رستوران شانديز عظيميه
رزرو ستوران شاندیز
32568300-026 |  026-32568400