بهترین رستوران عظیمیه کرج

عظیمیه کرج به دلیل موقعیت جغرافیایی، بافت جدید شهری، فضاهای سبز بسیار، مراکز خرید و تفریحی، نماهای لوکس ساختمان‌ها و خیابان‌ها یکی از بهترین محله‌های کرج محسوب می‌شود. این منطقه دارای انواع رستوران های زنجیره ای مطرح، فست فودهای معروف، بستنی فروشی های جذاب و اغذیه فروشی های مختلف می باشد.
 
بهترین رستوران عظیمیه کرج
 

رستوران شاندیز عظیمیه کرج

رستوران شاندیز در عظیمیه به عنوان یکی از شعبات شاندیز مشهد، جزء چند رستوران مطرح و درجه یک در عظیمیه به شمار میرود. سبک آشپزی و دستور پخت غذاهای شاندیز در تمامی شعبات یکی بوده. همچنین مواد اولیه مصرفی  رستوران شاندیز کرج، تهیه شده از تازه و باکیفیت ترین محصولات روز می باشد. یکی از علل موفقیت رستوران شاندیز در کیفیت غذا ها استفاده از مواد اولیه تازه و مرغوب می باشد.
بهترین رستوران عظیمیه کرج
 
 رستوران شانديز عظيميه تنها مجموعه ايست كه حاضر است ادعای خود را از نظر ارايه كيفيت مطلوب در سطح شعبه اصلی كه هم اكنون در شهر شانديز مشهد در حال فعاليت می باشد ،اثبات نمايد. بی ترديد پشتوانه ما قضاوت شما مشتريان عزيز و گرامی می باشد.

بهترین غذاهای ایرانی در کرج

مزاج هر شخص به نسبت غذای مورد علاقه اش متفاوت می باشد. برخی افراد اکثرا با سنین کمتر بیشتر تمایل به فست فود و غذاهای مدرن دارند و برخی از افراد دیگر گرایش به غذاهای سنتی و کلاسیک دارند. غذاهای ایرانی بیشتر به سبک سنتی و کلاسیک با تایم پخت بالا طبخ می شود. به دلیل ظرافت و طعم ویژه غذاهای ایرانی شیوه آشپزی کمی سخت و دشوار است. از این رو تعداد رستورانهایی با غذاهای ایرانی لذیذ محدود هستند.رستوران شاندیز با شیوه پخت مخصوص به خود، به عنوان یکی از رستوران های مطرح غذاهای ایرانی به شمار می رود.

بهترین رستوران عظیمیه کرج

آدرس رستوران شاندیز کرج : كرج - ميدان ازادگان - خيابان حسینی - روبروى برج ميلاد - رستوران شانديز عظيميه

تلفن :

 026-32568300
 026-32568400

آدرس بهترین رستوران در کرج

مهمترین اصل و اساسی ترین ویژگی های یک رستوران خوب ارائه غذای با کیفیت بالا می باشد.مردم زمانی که به رستوران می روند انتظار یک غذای خوشمزه و در عین حال سالم و بهداشتی را دارند که خوب طبخ شده باشد و استانداردهای لازم در طبخ و سرو آن به کار رفته باشد و مطابق با ذائقه و سلیقه آنها فراهم شده باشد. ظاهر غذا از نظر اندازه , رنگ و بو و طراوت و تازگی بسیار مهم و موثر است و باید بدانید که یک غذای مانده طعم و عطر خود را حفظ نخواهد کرد.
 اگر می خواهید همیشه به یاد مشتری بمانید و معروف و دوست داشتنی شوید باید روی کیفیت غذای خود خوب کار کنید و هیچ موقع غذای بی کیفیت به مشتری خود ارائه ندهید زیرا حتی یک نکته منفی کوچک نیز می تواند تا ابد در ذهن مشتری باقی بماند و از صرف غذا در نوبت های بعدی در رستوران شما خودداری نماید.

بهترین کباب بناب در کرج

رستوران شاندیز کرج عظیمیه

رستوران شاندیز در کرج