رستوران خوب درکرج

برای بسیاری از افراد، گذراندن یک روز تعطیل با صرف غذا در یک رستوران خوب همراه است. عده‌ای نیز بسته به شرایط کاری و اجتماعی خود وعده‌های غذایی را بیرون از منزل و در رستوران‌ها صرف می‌کنند. برای بسیای از افراد نیز رستوران‌ها محل برگزاری جلسه‌های رسمی و قرارهای مهم کاری به شمار می‌رود. برخی از جشن‌های کوچک خانوادگی نیز در رستوران های خوب برگزار می‌شوند. امروزه کارکرد رستوران‌ها نسبت به گذشته تغییر چشمگیری داشته و رقابت در این عرصه نیز میان صاحبان این کسب و کار بالا است. چنانچه ساکن کرج هستید، یا از شهرهای دیگر برای گردش و تفریح به کرج آمده‌اید و قصد رفتن به رستوران خوب درکرج  را دارید رستوران شاندیز کرج مناسب ترین انتخاب است.
رستوران خوب درکرج
 
آدرس رستوران شاندیز کرج
 كرج - ميدان ازادگان - خيابان حسینی - روبروى برج ميلاد - رستوران شانديز عظيميه
رزرو ستوران شاندیز
32568300-026 |  026-32568400

منو رستوران خوب درکرج

 معمولاً فهرست غذاهای رستوران های خوب، حاوی غذاهای سالم و در عین حال خوشمزه است. آن ها در کنار غذاهای معمولی و روزمره ای که بسیاری از مردم طرفدار آن هستند، غذاهای سالم و رژیمی نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. در این رستوران ها، غذاهای حاضری کمتر ارائه می شود. افرادی که به این رستوران ها می روند، به ویژه کسانی که در سفر هستند، می توانند انواع غذاهایی که برایشان مفید است سفارش دهند. از انواع غذا های روز رستوران شاندیز می توان به : شیشلیک شاندیز، فیله شاندیز،برگ شاندیز، ماهیچه شاندیز، گوشت مخصوص شاندیز، بختیاری، سینی ژیگو شاندیز، سینی سردست شاندیز و... و همچنین انواع پیش غذا، سالاد و دیگر مخلفات یاد کرد. شما می توانید قیمت های روز منو رستوران شاندیز را مشاهده نمایید.

قیمت غذاهای رستوران خوب درکرج

 برخی از مردم تصور می کنند وقتی قیمت غذایی بسیار گران است، آن غذا با کیفیت است. یا رستوران های گرانقیمت، الزاماً امکانات و بهداشت بسیار بهتری نسبت به دیگر رستوران ها دارند، اما این مساله صحت ندارد، نمی توان از روی قیمت رستوران ها به کیفیت آنها پی برد. باید به نکات دیگر رستوران های خوب توجه کرد. از طرف دیگر وقتی یک رستوران برای غذاهایی که معمولاً گرانقیمت هستند، قیمت بسیار پایینی در نظر می گیرد، باید به کیفیت مواد غذایی به کاربرده شده در درست کردن آن غذا، شک کنید. البته به لطف سایت های اینترنتی و نظراتی که مردم در سایت می گذارند، می توان رستوران های خوب را شناسایی کرد. استفاده ااط تجربه های شخصی و یا تجارب نطدیکان در انتخاب رستوران خوب همیشه کارساز بوده است.
بهترین رستوران در کرج