بهترین باقالی پلو در کرج

باقالی‌ پلو با ماهیچه از غذاهای محبوب ایرانی است و به همین دلیل این غذا گل سرسبد بیشتر مراسم و میهمانی‌های ماایرانی‌هاست.
می‌توان گفت که باقالی‌ پلو با ماهیچه از آن دسته غذاهایی است که به دلیل محبوبیت زیادش بیشتر خانم‌های خانه‌دار خود را در پخت آن بهترین و صاحب‌ سبک می‌دانند؛ با این حال این غذا از محبوب‌ترین غذاها در رستوران‌ها هم هست. ما در رستوران شاندیز کرج با ارائه بهترین باقالی پلو با گوشت اعلا در کرج یکی از بهترین رستوران ها در طبخ صحیح این نوع غذا می باشیم برای سفارش باقالی پلو در کرج با ما در رستوارن شاندیز کرج همراه باشید.
 
بهترین باقالی پلو در کرج

طرز تهیه باقالی پلو با گوشت

باقالی پلو با گوشت با طعم منحصربه‌فرد و بی‌نظیرش حتی موردتوجه توریست‌ها نیز واقع‌شده و امروزه در اکثر هتل‌های توریستی نیز سرو می‌شود. برای طبخ این غذای خوشمزه و پرطرفدار می‌توان از گوشت گوسفند یا گوساله استفاده کرد که به‌طورمعمول گوشت گوسفندی به علت ترد و نرم بودن پیشنهاد اول است. لازم به ذکر است که گرفتن چربی اضافی گوشت به سالم بودن غذا کمک می‌کند. برای طبخ این غذای بی‌نظیر اغلب گوشت ماهیچه را به همراه پیاز ،ادویه و کمی زعفران طعم دار کرده و برای چند ساعت می‌گذارند تا بپزد. سپس باقالاها را در آب جوش ریخته و بعد از گذشت 5 دقیقه برنج را به آن اضافه می‌کنند، بعد از این که دانه‌های برنج باز شد، آن را آبکش کرده و سپس زمان ریختن برنج در قابلمه شوید خشک یا تازه را لابه‌لای برنج می‌ریزند، درنهایت نیز ماهیچه پخته‌شده را کنار برنج سرو می‌کنند. اما این مراحل در برخی رستوران ها متفاوت است ما در رستوران شاندیز با اضافه نمودن ادویه هایی خاص و طرز پخت جادویی باقالی پلو با گوشت را با طعمی جدید و لذیذ تر خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می کنیم فقط کافیست یکبار مزه آن را امتحان کنید تا مشتری دائمی ما در رستوران شاندیز کرج شوید.

قیمت باقالی پلو در کرج

همانطور که می دانید باقالی پلو در رستوران شاندیز از برنج اعلا ایرانی پخت می شود و تمامی گوشت های پخت شده کشتار روز بوده و از بهترین کشتارگاه ها تهیه می شود از همین رو قیمت بسیار دارای نوسان می باشد اما می توان گفت خیالتان از بابت کیفیت باقالی پلو با گوشت در این مجموعه راحت باشد زیرا هیچ کجای کرج نمی توانید مانند این غذا را بیابید.