رستوران شاندیز عظیمیه

رستوران شاندیز عظیمیه کرج اولین و تنها نمایندگی رستوران شاندیز مشهد در  استان البرز با غذا های با کیفیت و استفاده از مواد مرغوب و بهداشتی استفاده از برنج 100 درصد ایرانی برای شما و عزیزانتان محیطی شاد مفرح و آرامی را رغم خواهد زد در صورتی که میخواهید حضوری به رستوران شاندیز کرج مراجعه نمایید به آدرس : كرج - ميدان ازادگان - خيابان حسینی - روبروى برج ميلاد رستوران شانديز عظيميه مراجعه نمایید و یا با شماره تماس های : 32568300-026  026-32568400
تماس حاصل فرمایید در صورت تمایل به اطلاع از لیست قیمت های رستوران شاندیز کرج را دارید وارد سایت شوید.

اولين و تنها نماینده رسمی شانديز مشهد در كرج

رستوران شانديز عظيميه در تاريخ ١٣٩٧/٢/٢٥ با استعانت از خداوند متعال در محله عظيميه كرج شروع به فعاليت نمود.
اين مجموعه با پشتيبانی مستقيم شانديز شايان مشهد از نظر تامين مواد و مصالح غذایی و پرسنل ومديريت و ... رسالت خود را در جهت ارايه خدمات در بالاترين سطح كيفی، بهداشتی و استانداردهاى غذايی انجام ميدهد. رستوران شانديز عظيميه تنها مجموعه ايست كه حاضر است ادعای خود را از نظر ارايه كيفيت مطلوب در سطح شعبه اصلی كه هم اكنون در شهر شانديز مشهد در حال فعاليت می باشد ،اثبات نمايد. بی ترديد پشتوانه ما قضاوت شما مشتريان عزيز و گرامی می باشد.

رستوران شاندیز عظمیه یکی از معتبر ترین رستورانها در استان البرز و  می باشد یکی از ویژگی های اصلی این رستوران توجه به سلیقه مشتری به نیاز های روز دنیا می باشد. یکی از اصلی ترین ویژگی های هر رستورانی می باشد توجه به داشتن فضای دلنشین آرام صمیمی با غذای لذیذ میتواند از ویژگی های بارز یک رستوران خوب باشد .

رستوران شاندیز در کرج

رستوران شاندیز در عظیمیه

نمایندگی شاندیز مشهد در کرج

بهترین رستوران در کرج

منو غذای شاندیز

رستوران خوب در عظیمیه کرج