رستوران شاندیز عظیمیه

رستوران شاندیز عظیمیه کرج اولین و تنها نمایندگی رستوران شاندیز مشهد در  استان البرز با غذا های با کیفیت و استفاده از مواد مرغوب و بهداشتی استفاده از برنج 100 درصد ایرانی برای شما و عزیزانتان محیطی شاد مفرح و آرامی را رغم خواهد زد در صورتی که میخواهید حضوری به رستوران شاندیز کرج مراجعه نمایید به آدرس : كرج - ميدان ازادگان - خيابان حسینی - روبروى برج ميلاد رستوران شانديز عظيميه مراجعه نمایید و یا با شماره تماس های : 32568300-026  026-32568400
تماس حاصل فرمایید.
 

اولين و تنها نماینده رسمی شانديز مشهد در كرج

رستوران شانديز عظيميه در تاريخ ١٣٩٧/٢/٢٥ با استعانت از خداوند متعال در محله عظيميه كرج شروع به فعاليت نمود.
اين مجموعه با پشتيبانی مستقيم شانديز شايان مشهد از نظر تامين مواد و مصالح غذایی و پرسنل ومديريت و ... رسالت خود را در جهت ارايه خدمات در بالاترين سطح كيفی، بهداشتی و استانداردهاى غذايی انجام ميدهد. رستوران شانديز عظيميه تنها مجموعه ايست كه حاضر است ادعای خود را از نظر ارايه كيفيت مطلوب در سطح شعبه اصلی كه هم اكنون در شهر شانديز مشهد در حال فعاليت می باشد ،اثبات نمايد. بی ترديد پشتوانه ما قضاوت شما مشتريان عزيز و گرامی می باشد.

رستوران شاندیز عظمیه یکی از معتبر ترین رستورانها در استان البرز و  می باشد یکی از ویژگی های اصلی این رستوران توجه به سلیقه مشتری به نیاز های روز دنیا می باشد. یکی از اصلی ترین ویژگی های هر رستورانی می باشد توجه به داشتن فضای دلنشین آرام صمیمی با غذای لذیذ میتواند از ویژگی های بارز یک رستوران خوب باشد .

رستوران شاندیز در کرج

رستوران شاندیز در عظیمیه

نمایندگی شاندیز مشهد در کرج

بهترین رستوران در کرج

منو غذای شاندیز

رستوران خوب در عظیمیه کرج

رستوران شاندیز در عظیمیه 

وقتی نام رستوران به میان می آید تنها اسمی که به ذهن همه می رسد نام رستوران شاندیز عظیمیه می باشد چرا که این رستوران همه ما  را یاد همه  انواع غذاهای خوشمزه می اندازد، مخصوصا کباب های رستوران شاندیز مانند کباب شیشلک که در دیگر رستوران ها مانند آن پیدا نمی شود. در این میان آوازه و شهرت رستوران شاندیز عظمیه به گوش همگان رسیده است که وقتی با طعم یک یا چند غذای آن را بچشید بدون شک به مشتری دائمی این رستوران تبدیل خواهید شد. چرا که دیگر طعم آن غذا از ذهن شما پاک نمی گردد و مطمئن باشید بابت این انتخاب ازخودتان قدردانی خواهید کرد. 

منطقه عظیمیه

منطقه عظیمیه یکی از بهترین نقاط خوش آب و هوایی در کرج می باشد که تمامی ساکنین استان البرز آشنایی کامل با این منطقه دارند. بدون شک این منطقه می تواند یکی از بهترین اهداف برای گذراندن وقت و داشتن تفریح است که با صرف غذاهای خوشمزه، لذیذ و با کیفیت در رستوران شاندیز  می توان آن را به خاطره ای ماندگار تبدیل کرد. رستوران شاندیز با داشتن فضایی گسترده و بزرگ و دلنشین جزو رستوران های بین المللی در ایران می باشد. تمام سعی به کار رفته در دکوراسیون  و دیزاین آن باعث گردیده این تا فضای این رستوران بسیار دلچسب و به یادماندنی باشد.

منوی غذای رستوران شاندیز

رستوران شاندیز که جزو رستوران های فوق العادده در کرج می باشد که در گروه بی نظیرترین رستوران ها در سطح استان البرز می باشد. شما مشتریان گرامی حتی با دیدن ظاهر غذاها هوس خوردن یک وعده غذا را در این رستوران می کنید و بعد از امتحان کردن غذا به طعم بی نظیر و منحصر به فرد آن حتما پی خواهید برد. در منوی غذای این رستوران، جوجه، انواع لقمه ها، شیشلیک و دیگر غذاهای محلی و بین المملی به صورتی خاص جلوه نمایی می کنند. تمامی غذاهای قرار داده شده در منوی این رستوران جزء لذیذترین، بهترین و با کیفیت ترین غذاهای شاندیز محسوب می گردد. سر آشپز رستوران شاندیز عظیمیه تمام غذا ها رابا مواد اولیه تازه و با کیفیت و با روش پخت خاص طبخ می کند. در کنار تمام این غذاها نان تازه، ماست، کره محلی نیز سرو می گردد که باعث عوض شدن طعم و عطر غذا می گردد. منوی غذاهایی مانند فیله، جوجه کباب مخصوص و شیشلیک در کنار سرویس و دسرهای های لذیذی مانند ماست ویژه، سالاد، نان داغ، سیر ترشی، زیتون پرورده، نوشابه و دوغ، کره محلی، طعم هایی خاص و فرموش نشدنی را برای شما فراهم می کنند.

غذاهای خورشتی در شاندیز عظیمیه

اگر شما مشتریان محترم طرفدار غذاهای خورشتی ایرانی می باشید و از سفارش دادن کباب و چلو گوشت یا زرشک پلو خسته شده اید می توانید به رستوران شاندیز عظیمیه تشریف بیاورید. در منوی این رستوران شما می توانید با انتخاب غذای خورشتی مورد نظر خود که از معروف ترین این خورشت ها می توان به خورشت قرمه سبزی اشاره کرد، تجربه ای جدید و هیجان انگیز دراین رستوران را داشته باشید. داشتن تجربه و خاطره ای فوق العاده برای شما مشتریان گرامی ازتنها هدف اصلی رستوران شاندیز عظیمیه می باشد.