آدرس نمایندگی شاندیز مشهد در کرج 

آدرس نمایندگی شاندیز مشهد در کرج واقع در عظیمیه می باشد ، این رستوران دارای سابقه ای طولانی در خدمات و سرو غذا برای مشتریان می باشد .
رستوران شاندیز مشهد یکی از قدبمی ترین رستوران های مجود در ایران بوده و با سرو غذاهای سنتی با رسپی خاص محبوبیت زیادی در میان مشتریان پیدا کرده است .
برای اطلاع از ساعت های کاری و منوی غذایی رستوران بهتر است به سایت این رستوران مراجعه کرده و از اطلاعات کامل و جامع بر خوردار شوید .
یکی از دغدغه های اصلی همه ی مردم در حین سفارش ، دیدن شکل غذا ، حجم و مواد استفاده شده در درست کردن غذا می باشد  ،با مراجعه به صفحه اصلی شاندیز و مشاهده ی منوی این رستوران می توانید با اطمینان به رستوران مراجعه نمایید و از غذای لیذیذ رستوران شاندیز لذت ببرید .

صرف غذا در یک رستوران میتواند فرصتی برای در کنار یکدیگر قرار گرفتن و شاد بودن و گپ زدن باشد چرا که یک رستوران زیبا با محیطی پر نشاط و پر جنب و جوش، انرژی ما و فرزندانمان را بالا می برد و شب شادی را برای ما فراهم می کند.
مطالب مرتبط : بهترین رستوران در کرج

 
آدرس نمایندگی شاندیز مشهد در کرج 
    آدرس نمایندگی شاندیز در کرج

شاندیز کرج عظیمیه

شاندیز مشهد به دلیل قدیمی بودن و معروف شدن خود ، اقدام به تاسس نمایندگی های خود در سراسر ایران نموده و یکی از این نمایندگی های این رستوران که تنها نمایندگی رستوران شاندیز نیز می باشد در کرج قرار دارد و به یکی از بهترین رستوران ها در کرج تبدیل شده است .
این رستوران با ارائه خدماتی مانند : 
  • رزرو کامل رستوران برای انواع مراسمات 
  • داشتن جا کافی برای برگذاری عروسی ها و جشن های کوچک
  • برگذاری انواع سمینار ها با داشتن کادری مجرب
  • دارا بودن فضای باز برای سرگرمی و بازی کودکان 
  • پارکینگ اختصاصی 
  • مواد غذایی کاملا ارگانیک و به روز 
  • ارسال فوری و پیک های مخصوص 
  • امکان سفارش در مناطق دور کرج و رساندن غذا در سریع ترین زمان 
  • و...
همچنین این رستوران در طبخ غذاهایی مانند انواع ماهیچه ، شیشلیک ، دنده و کباب های سنتی حرف اول را در میان رستوران های دیگر می زند و در طبخ این غذا ها از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد 
مسلما شما نمی توانید برای میل کردن ماهیچه اصل مشهدی و یا شیشلیک خوش طعم شاندیز یک روزه به مشهد بروید و غذای معروف این استان را میل کنید به همین دلیل این رستوران با ایجاد نمایندگی های مختلف اقدام به ارائه این غذاها با  طبخی خاص به مردم سراسر ایران نموده تا همه ی مردم عزیز بتوانند از این غذا لذت کامل را ببرند .

یکی دیگر از امکاناتی که رستوران شاندیز در اختیار مشتریان خود قرار داده ایجاد خدماتی از جمله ارائه غذاهای خانگی برای افرادی که توانایی صرف وقت برای تهیه غذا را نداشته و همچنین با ایجاد سینی های مخصوص خانوادگی کار سفارش را عاوه بر آسان نمودن به صرفه نیز کرده است .
همچنین این رستوران به دلیل توجه زیاد مردم به تناسب اندام و سلامت بدن خود به ایجاد بخش غذاهای رژیمی و گیاهی نموده و با ارائه این مدل از غذا ها اقدام به رفع نیاز گیاه خواران و ورزشکاران نموده است .آدرس : كرج - ميدان ازادگان - خيابان حسینی - روبروى برج ميلاد - رستوران شانديز عظيميه

تلفن : 32568300-026              026-32568400