قیمت سینی بیرون بر مخصوص

قیمت سینی بیرون بر مخصوص در رستوران شاندیز عظیمیه کرج که یکی از بهترین رستوران در کرج می باشد با بهترین کیفیت غذا مناسب می باشد. رستوران شاندیز در عظیمیه کرج با بهره گیری از پرسنل و کادر حرفه ای و متشخص، استفاده از مواد اولیه مرغوب، طراحی فضای شیک و لوکس، رعایت تمام استاندارد های بهداشتی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشند. شما می توانید سینی مخصوص رستوران شاندیز را به صورت 4 نفره و 8 نفره سفارش دهید و با استفاده از این ویژگی رستوران شاندیز در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. جهت اطلاع از نحوه سفارش سینی بیرون بر مخصوص رستوران شاندیز می توانید با شماره تماس های ثبت شده در سایت تماس حاصل نمایید و یا از طریق سامانه سفارش آنلاین از طریق سایت و اپلیکیشن از جزئیات آن مطلع گردید.  
 
قیمت سینی بیرون بر مخصوص

رستوران شاندیز در عظیمیه کرج

رستوران شاندیز در یکی از بهترین مناطق کرج عظیمیه واقع شده است که از دسترسی آسان برای شما مشتریان برخوردار می باشد. این رستوران با کیفیت خوب و طعم خوشمزه غذا ها خود در بین عموم مردم شناخته شده می باشد این رستوران با طراحی فضایی شیک و بزرگ مکانی مناسب را برای دورهمی خانوادگی و دوستانه شما فراهم نموده است تا شما بتوانید مراسم های خود را در این مجموعه برگزار نمایید. شما می توانید با حضور در رستوران شاندیز کرج یک خاطره زیبا را برای خود و دوستان خود به وجود آورید و از اوقات خوش سپری شده در این فضا لذت ببرید. 

سینی بیرون بر مخصوص

امروزه در برخی از بهترین رستوران ها سینی غذا دو نفره، چهار نفره و هشت نفره با انواع غذا ها و دورچین های مخصوص برای مشتریان قابل ارائه می باشد در این نوع از سینی ها ترکیب انواع کباب، شیشلیک، جوجه و... با دیزاینی زیبا و هوس انگیز چیده شده اند. رستوران شاندیز در عظیمیه کرج به سینی های مخصوص با دیزاین هوس انگیز و طعم های بی نظیر در بین افراد معروف می باشد.این رستوران با سینی مخصوص خود کیفیت و طعم غذای اصیل ایرانی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از طریق تماس و استفاده از سامانه های سفارش آنلاین سینی بیرون بر مخصوص را سفارش دهید و از سرو کردن آن لذت ببرید.

جزئیات سینی بیرون بر مخصوص رستوران شاندیز

سینی ژیگو ویژه مخصوص 8 نفر می باشد که جزئیات آن یک عدد ران کامل گوسفند، چهار پرس برنج سفید و چهار پرس باقالی پلو می باشد.
سینی مخصوص شاندیز که برای 4 نفر مناسب می باشد که شامل چهار تکه شیشلیک، گوشت گوسفندی 500 گرم، لقمه 200 گرم، جوجه 200 گرم، سه پرس برنج سفید و یک پرس باقالی پلو است.
سینی رژیمی این سینی مخصوص چهار نفر می باشد که از یک عدد ماهی قزل آلا، 200 گرم لقمه، 200گرم جوجه، یک عدد ران کامل مرغ، سه پرس برنج، یک پر باقالی پلو تشکیل شده است. 
در رستوران شاندیز از انواع چلوکباب، خورشت، غذاهای مخصوص شاندیز و... گرفته تا نوشیدنی ها و پیش غذا های متنوع سرو می شود این رستوران دکوراسیونی آرام و لوکس دارد و از همه لحاظ برای حضور خانواده به همراه مهمان ها گزینه مناسبی می باشد.