بهترین شیشلیک کرج


رستوران شاندیز عظیمیه با داشتن سالها تجربه و همچنین آشپزهای فوق حرفه ای در زمینه پخت کباب شیشلیک شما را برای میل کردن این غذای لذیذ و پر طرفدار ایرانی به رستوران شاندیز عظیمیه دعوت میکند.

آدرس رستوران شاندیز عظیمیه

كرج - ميدان ازادگان - خيابان حسینی - روبروى برج ميلاد - رستوران شانديز عظيميه
تلفن : 32568300-026 |  026-32568400

مواد لازم برای درست کردن شیشلیک 

 1.         دنده گوسفند 680 گرم
 2.          خردل   1 قاشق چایخوری
 3.          فویل   به اندازه مناسب برای پوشاندن دنده ها
 4.         شکر قهوه ای   1 ق سوپخوری
 5.          پاپریکا  نصف قاشق چایخوری
 6.          نمک به اندازه لازم
 7.          سیر  2 حبه
 8.         فلفل سیاه به میزان دلخواه
 9.         سس کچاپ   2 قاشق سوپخوری
 10.         سس ورسترشایر  2 قاشق چایخوری
 11.          سرکه سیب   1 قاشق چایخوری
 12.         روغن زیتون  2 قاشق چایخوری
 13.         سس تند به میزان دلخواه

مواد لازم برای درست کردن کباب شیشلیک

 نحوه درست کردن شیشلیک در فر

 ابتدا پوست اضافه دنده ها را جدا میکنیم . لازم نیست که دنده ها را خرد کنیم .پس از شستن دنده ها آنها را با دستمال خشک میکنیم تا آب اضافه آنها کشیده شود و سپس در داخل سینی فر فویل میگذاریم.

طرز پخت کباب شیشلیک

و دو طرف  دنده ها را با سسی که با خردل آسیاب شده , شکر قهوه ای , پاپریکا ، نمک ،سیر رنده شده ، فلفل سیاه ، سس ورسترشایر ،سس کچاپ ،سرکه سیب ، روغن زیتون و کمی سس تند حسابی مخلوط شده کاملا آغشته میکنیم و در داخل فویل کاملا میپوشانیم و به مدت 2 ساعت در یخچال نگهداری میکنیم .

و بعد از بیرون آوردن دنده ها از یخچال آن را با همان شکل که در کاغذ فویل پوشانده شده بود در داخل فر با دمای 163 درجه سانتی گراد به مدت 2 ساعت قرار می دهیم تا پخته شوند
سپس از فر خارج کرده و در در فویل را باز میکنیم و دوباره به مدت 30 دقیقه با همان دمای 163 درجه سانتی گراد بدون پوشاندن فویل قرار می دهیم.و بعد از این زمان پخت از فر بیرون میاوریم و بعد از کمی سرد شدن با یک چاقوی تیز به راحتی و به اندازه دلخواه برش می دهیم .

بهترین شیشلیک در کرج

بهترین شیشلیک در بهترین رستوران کرج

شما می توانید با رفتن به رستوران شاندیز در عظیمیه کرج بهترین شیشلیک عمرتان را تجربه کنید و با یک بار تجربه خوردن غذا در این رستوران مشتری دائم و همیشگی شیشلیک های رستوران شاندیز شوید و در جواب دوستان و آشنایان خود که بهترین شیشلیک در کرج را کجا می توان میل کرد؟ رستوران شاندیز را به آن ها معرفی کنید  و از طعم لذیذ و خوشمزه شیشلیک های رستوران شاندیز تعریف نمایید. 
شما با معرفی رستوران شاندیز به دوستان و آشنایان خود تجربه خوردن غذاهای خوش طعم در محیطی آرام و دلنشین را به ان ها هدیه می دهید.

قیمت بهترین شیشلیک کرج

رستوران شاندیز در عظیمیه کرج از رستوران های معروف کرج می باشد. یکی از تخصص های رستورتان شاندیز عظیمیه شیشلیک است. در منوی رستوران شاندیز خوراک کباب شیشلیک مخصوص و خوراک ماهیچه مخصوص هم جا خوش کرده  است و شما می توانید از این غذا های خوشمزه میل کنید و نهایت لذت را ببرید. قیمت بهترین شیشلیک در رستوران شاندیز با توجه به کیفیت و طعم خوشمزه ای که دارد بسیار مناسب و مطلوب می باشد شما با یک بار خوردن شیشلیک در رستوران شاندیز متوجه قیمت مناسب و ارزش آن خواهید شد. 

آدرس بهترین رستوران در کرج

اگر برای مراسم و دورهمی های خود به دنبال بهترین رستوران در کرج هستید تا با برگزاری مراسم های خود در آنجا خاطره ای خوش و دلنشین را برای دوستان و آشنایان خود ثبت نمایید ما به شما بهترین رستوران در کرج با قیمت مناسب رستوران شاندیز را معرفی می کنیم در این رستوران بهترین غذاها با بهترین شرایط برای شما و مهمانانتان فراهم خواهد شد. هدف ما در رستورن شاندیز فراهم کردن بهترین غذاها و با کیفیت ترین غذاها در یک مکان مناسب و پاکیزه می باشد تا از این طریق منجر به جلب اعتماد و رضایت مشتریان عزیز خود شویم. 

خوشمزه ترین شیشلیک در رستوران شاندیز

رستوران شاندیز به عنوان یک رستوران ایرانی بهترین غذاهای ایرانی را طبخ می کند یکی از غذاهایی که در بین ایرانیان و حتی خارجیان طرفدار بسیار زیادی دارد شیشلیک می باشد . شیشلیک یک غذای خوشمزه و لذیذ ایرانی می باشد که همراه با برنج و یا نان و یا حتی خالی سرو می شود که این موضوع بستگی به ذائقه افراد دارد. رستوران هایی که در کرج کباب های خوب داشته باشند بسیار اندک هستند. شاید باورتان نشود ولی شیشلیک های رستوران شاندیز طعم شیشلیک های رستوران شاندیز مشهد را می دهد و شما با یک بار تجربه خوردن شیشلیک رستوران شاندیز متوجه این موضوع خواهید شد. 
شما در رستوران شاندیز می توانید خوشمزه ترین و خوش طعم ترین شیشلیک های دنیا را تجربه کنید و از خوردن آن نهایت لذت را ببرید و برای همیشه مشتری دائمی رستوران شاندیز باشید. تجربه نشان داده است که برای امتحان طعم خوشانید بهتیرن شیشلیک در کرج باید به رستوران هیا خاصی سر بزنید  فقط کافیست یک بار برای همیشه شیشلیک های رستوران شاندیز عطیمیه کرج را بچشید تا این غذا، غذای همیشگی شما در رستوران شاندیز باشد. شما بهترین کباب شیشلیک در کرج را می توانید در رستوران شاندیز میل کنید.