رستوران خوب  در کرج

یک رستوران خوب و مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

بسیاری از افراد هستند که شاید چند شبی را در ماه تصمیم می گیرند با خانواده به رستوران بروند و غذای خود را در بیرون از خانه میل کنند ، در این مطلب ویژگی های یک رستوران خوب را به شما می گوییم. با ما همراه باشید.
یکی از تفریح های ما ایرانی ها غذا خوردن بیرون از منزل است. خیلی از خانواده ها با توجه به درآمدشان به سراغ رستوران های گران و ارزان قیمت می روند و ساعتی را در کنار عزیزانشان می گذرانند. غافل از اینکه باید برای انتخاب یک رستوران، به نکته های بسیاری به غیر از داشتن غذاهای خوشمزه توجه کرد. این ویژگی ها، همان موضوعی است که ما می خواهیم در صفحه پوستر این شماره به آنها بپردازیم و ۱۲ مورد از مهم ترین هایشان را برایتان بازگو کنیم.

توجه به اصول بهداشتی

رعایت اصول بهداشتی در کارکنان یک رستوران باید آنقدر مشهود باشد که مشتریان با یک بار آمدن به آنجا از این موضوع مطلع شوند. داشتن کلاه و دستکش و البته لباس های یکدست، تمیز و با رنگ روشن و پاک کردن سریع میز غذایی که پیش از این مشتری دیگری از آن استفاده کرده است، نکته های اولیه ای هستند که باید به آنها دقت کرد.

آشپزخانه قابل رویت

رستوران هایی که آشپزخانه و بخش سرو غذایشان قابل مشاهده هستند و مشتری می تواند تمام کارهایی که برای تهیه غذا اجرا می شود ببیند، برای انتخاب مناسب تر هستند زیرا در این صورت کارکنان رستوران باید به نکته های بهداشتی و اصول حرفه ای آشپزی و سرو، بیش از پیش توجه کنند.

کارکنان مودب و پاسخگو

مناسب بودن سر و وضع کارکنان و پاسخگو بودن آنها در برابر مشتری از ویژگی های یک رستوران خوب است. آنها باید با کمال ادب و احترام به درخواست های مشتری پاسخ دهند و به شکایت های احتمالی آنها رسیدگی کنند. رعایت این نکته ها، ابتدایی ترین موارد در امر مشتری مداری در رستوران هاست.

تهیه پرس های غذایی به اندازه

یک رستوران خوب در مصرف مواد غذایی زیاده روی نمی کند و این ویژگی خود را به عنوان یک صفت ویژه به مشتری می شناساند. تمام پرس های سروشده در رستوران باید به اندازه یک فرد عادی باشد و در بشقاب با بهترین تزیینات در اختیار مشتری قرار گیرد به طوری که هم سیر شود و هم احساس پری نکند.

داشتن سیستم تهویه مناسب

سیستم تهویه یک رستوران بسیار مهم است زیرا در غیر این صورت بوی انواع غذاها در سالن غذاخوری پخش می شود و باعث ناراحتی مشتری خواهد شد.

داشتن فضای مناسب

محیط یک رستوران نباید آنقدر کوچک باشد که میز ها بیش از اندازه به هم نزدیک قرار بگیرند زیرا در این صورت مشتریان احساس ناامنی می کنند و نمی توانند با آرامش و راحتی غذایشان را میل کنند.

حضور مسوول رستوران در کنار مشتریان

حضور مسوول رستوران در جایی که مشتریان به صرف غذا می پردازند و پرس وجو از آنها درباره اینکه کیفیت و کمیت غذا موردپسندشان است یا نه، نشانه آن است که رستوران به مشتریانش اهمیت می دهد و همواره در پی بهتر شدن است. وجود فرم های نظرخواهی نیز می تواند نشانه ای از همین اهمیت قائل شدن برای مشتری باشد.

رستوران شاندیز عظیمیه

رستوران شاندیز عظیمه با در نظر گرفتن استانداردهای بین المللی در زمینه تهیه غذا و محیط رستوران سعی دارد بهترین و لذت بخش ترین لحظات را برای شما و عزیرانتان فراهم سازد.

رستوران خوب  در کرج

غذای با کیفیت

وقتی مردم قدم به رستورانی می گذارند، توقع دارند که از غذای خود لذت برده و در عین حال سلامتی شان به خطر نیفتد . رستوران های خوب، در این زمینه نهایت دقت خود را به کار می برند و غذاهای باکیفیت در اختیار مردم می گذارند .
این رستوران ها بالاترین استانداردها را در مورد غذایی که ارائه می دهند در نظر می گیرند . در ضمن از این استانداردها همیشه استفاده می کنند و هر زمان که قدم به آن رستوران بگذارید، با غذای باکیفیتی روبه رو می شوید .
موارد بسیاری به ما کمک می کنند تا یک غذای سالم و بهداشتی را تشخیص دهیم . این موارد عبارتند از ظاهر غذا (اندازه، شکل، رنگ)، بافت، طعم و بوی آنها . هرگاه غذایی مانده باشد، طراوت خود را از دست داده و طعم خوبی نخواهد داشت .
همچنین رستوران هایی که همیشه غذای با کیفیتی به مشتریان خود ارائه می دهند، معروف و شناخته شده هستند . وارد هر شهر و محله ای که شدید، می توانید از افراد آن منطقه سراغ رستوران های خوب را بگیرید .

غذاهای سالم و مناسب

عمولاً فهرست غذاهای رستوران های خوب، حاوی غذاهای سالم و در عین حال خوشمزه است . آن ها در کنار غذاهای معمولی و روزمره ای که بسیاری از مردم طرفدار آن هستند، غذاهای سالم و رژیمی نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند .
در این رستوران ها، غذاهای حاضری کمتر ارائه می شود. افرادی که به این رستوران ها می روند، به ویژه کسانی که در سفر هستند، می توانند انواع غذاهایی که برایشان مفید است سفارش دهند .اگر می خواهید از مسافرتتان لذت ببرید و در عین حال نمی خواهید وقت با ارزش سفرتان به آشپزی بگذرد، با توجه به نکات بالا، رستوران های خوب را شناسایی کرده و خود را به خطر بیماری و مسمویت غذایی نیندازید.


بهترین رستوران کرج
 

بهترین رستوران در کرج با قیمت مناسب

رستوران های خوب تمام تلاش و سعی خود را به کار یم یگرند تا تاثیر خوبی روی مشتریان خود داشته باشند. فضای رستئوران را دلچسب و خوشایند می کنند. این رستوران ها معمولا از دکوراسیون و فضا های زیبایی بهره مند هستند. در واقع این رستوران ها با این روش افراد بسیاری را به رفتن به رستوران خود تشویق می کنند. خوردن غذا در یک محیط زیبا می توانند لحظات لذت بخش و خاطرهی دلنشین را به همراه داشته باشد محیط این رستوران ها معمولا با داشتن صندلی های راحت و مناسب پخش موسیقی های ملایم و گوش نواز، نورپردازی، عالی و دوست داشتنی خواهد بود. 
رستوران شاندیز در عظیمیه کرج از تمام این ویژگی ها برخوردار می باشد و با فراهم نمودن میحطی زیبا و آرام برای مشتریان خود لحظاتی خوش را به ارمغان می آورد. اگر به دنبال بهترین رستوران در کرج هستید که علاوه بر محیطی زیبا غذای های خوشمزه با قیمت مناسب را ارائه دهد باز هم پیشنهاد ما به شما کاربران عزیز رستوران شاندیز می باشد. 

رستوران خوب در کرج کجاست

احتمالا شمایی که دارید این صفحه را مطالعه می کنید یکی از سوال هایی که دارید این است که رستوران خوب در کرج کجاست؟ ما در اینجا می خواهیم شما را با یکی از بهترین رستوران های کرج که دارای انواع غذای های ایرانی و دارای منوی خاص و پرطرفدار می باشد را به شما معرفی نماییم. رستوران شاندیز با سابقه چندین دهه همیشه به عنوان یکی از بهترین رستوران های کرج شناخته می شود. یکی از مهمترین ویژگی های این رستوران تنوع غذایی در منوی آن می باشد در رستوران شاندیز از انواع چلو کباب، خورشت، غذاهای دریایی گرفته تا نوشیدنی و پیش غذاهای گوناگون موجود می باشد.  علاوه بر این موضوع محیط رستوران شاندیز دکوراسیونی شیک و آرام دارد و از همه نظر بریا حضور خانواده به همراه مهمانان بسیار مناسب می باشد. فرقی نمی کند در کدام روز در هفته به رستوران شاندیز مراجعه کنید در طول  هفته در ساعات مختلف پرسنل و کادر مجرب در خدمت شما می باشند تا به سفارشات شما رسیدگی نمایند. 

رستوران خوب در عظیمیه کرج

یکی از مهمترین دلایلی که رستوران شاندیز به عنوان بهترین رستوران در کرج شناخته شده است رفتار حرفه ای و محترمانه پرسنل این مجموعه می باشد که رضایت تمامی مشتریان را به همراه داشته اشت. رفتار خوب و خوشانید پرسنل یکی از مهمترین دلایل محبوبیت رستوران ها در بین افراد می باشد.
رستوران شاندیز را می توان به عنوان بهترین رستوران در کرج به افراد معرفی کنید زیرا این رستوران بهترین پرسنل را در اختیار دارد.  رستوان خوب شاندیز در عظیمیه کرج در خدمت شما می باشد تا بهترین غذاها و خوش طعم ترین غذاها را به شما ارائه دهد. 

رستوران خوب و ارزان در کرج

رستوران خوب در کرج برای تولد

رستوران خانوادگی خوب در کرج