بهترین رستوران از نظر مردم

بهترین رستوران از نظر مردم رستوران شاندیز می باشد. غذاهای طبخ شده دراین رستوران از کیفیت بالایی برخوردار است و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. شما می توانید با مراجعه به این رستوران لحظات خوشی را در کنارخانواده رقم بزنید و از یک روز زیبا لذت ببرید.

رستوران شاندیز از یک محیط زیبا و دلنشین برخوردار است. طراحی دکوراسیون این رستوران به دقت انجام شده و در آن از زیبا ترین میز و صندلی، ظروف، تابلوها و  لوازم تزئینی و... استفاده شده است. اگر برای مهمانی ها، مراسم خاص و یا جلسات کاری به دنبال بهترین رستوران هستید پیشنهاد ما به شما رستوران شاندیز می باشد. 
 

بهترین رستوران از نظر مردم

کیفیت غذای شاندیز

کیفیت غذای رستوران شاندیز فوق العاده است. پرطرفدارترین غذای این رستوران می توان شیشلیگ است. حجم غذاهای شاندذیز خیلی زیاد است و انتخاب یک پرس غذا برای دو نفر کافی است. در رستوران شاندیز انواع وعده های غذایی مانند ناهار، شام، میان وعده سرو می شود. چلوکباب شمشیری شاندیز بی نظیر است. سرو چلوکباب و دوغ محلی این رستوران بسیار لذیذ و لذت بخش می باشد. این رستوران آماده ارائه انواع غذاهای محلی و سنتی به مشتریان عزیز نیز می باشد. این رستوران به دللی کیفیت بالای غذاهایش همیشه شلوغ و پر ازدحام است. زرشک پلو با مرغ، باقالی پلو با ماهیچه و گردن این رستوران طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

فضای رستوران شاندیز

هماهنگی بین عناصر تشکیل دهنده رستوران موجب زیبایی دو چندان فضای این رستوران شده است. لوستر های لوکس، تابلوهای نقاشی، میزو صندلی های مدرن، شمعدان ها، گلدان های زیبا، نورپردازی، پرده های ابریشمی و... موجب زیبایی و جذابیت فضای این رستوران شده است. موسیقی یکی از مهم ترین عناصری است که تاثیر زبادی در روحیه افراد می گذارد. گوش دادن به صدای موسیقی در زمان سرو غذا لذت خوردن غذا را دو چندان می کند. همچنین باید گفت صاحبان رستوران در انتخاب نوع موسیقی باید دقت کامل داشته باشند زیرا پخش موسیقی اشتباه یا نامناسب می تواند موجب کاهش فروش و نارضایتی مشتریان شود.

ویژگی های یک رستوران خوب از نظر مردم

  • رستوران خوب باید تمامی موارد بهداشتی را رعایت کند
  • ظروف سرو غذا مانند بشقاب، دیس و... بهتر است از جنس چینی باشد.
  • آشپزخانه، سالن سرو غذا و سرویس بهداشتی تمیز و زیبا باشد
  • رفتار کارکنان رستوران صمیمانه و مودبانه باشد
  • فضای رستوران عاری از هر نوع حشره، سرو صدا و شلوغی باشد
  • سیستم های گرمایشی و سرمایشی رستوران به مقتضی زمان فعال باشند
  • بهتر است از میز های شیشه ای که آلودگی را جذب نمی کنند استفاده شود
  • تمامی پرسنل رستوران از لباس های تمیز و خوش رنگ استفاده کنند

قیمت منوی رستوران شاندیز

قیمت غذاهای رستوران شاندیز مناسب ومقرون به صرفه می باشد. مشتریان عزیز می توانند از غذاهای عالی طبخ شده  از مواد غذایی درجه یک با بهترین قیمت و همچنین استفاده از خدمات عالی رستوران شاندیز لذت ببرند. جهت رزرو و یا دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت این مجموعه می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس برقرار نمایید. 
بهترین رستوران کرج